Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie

Rozkład jazdy autobusów

 Trasa Autobusu Nr 2

Godzina

Miejscowość

7:09

Pruszcz szkoła

7:17

Zawada I

7:18

Zawada IV

7:22

Niewieścin II

7:23

Niewieścin III

7:27

Niewieścin IV

7:30

Niewieścin szkoła

7:33

Niewieścin S5

7:34

Zbrachlin S5

7:41

Zbrachlin szkoła

7:45

Luszkowo osiedle

7:47

Zbrachlin I

7:50

Zbrachlin II

7:53

Topolno dół

7:54

Topolno II K

7:56

Konstantowo I

7:58

Konstantowo II

7:59

Cieleszyn I

8:01

Cieleszyn-Zbrachlin

8:06

Zbrachlin szkoła

8:09

Zbrachlin II S5

8:11

Niewieścin S5

8:13

Niewieścin szkoła

8:20

Pruszcz szkoła

12:50

Pruszcz szkoła

12:52

Wałdowo

12:55

Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

13:05

Niewieścin szkoła

13:08

Niewieścin IV

13:10

Niewieścin III

13:11

Niewieścin II

13:13

Zawada IV

13:15

Zawada I

13:23

Niewieścin szkoła

13:26

Niewieścin  S5

13:28

Zbrachlin  II   S5

13:30

Cieleszyn-Zbrachlin

13:32

Cieleszyn I

13:34

Konstantowo II

13:36

Konstantowo I

13:38

Topolno II

13:41

Topolno dół

13:44

Zbrachlin II

13:46

Zbrachlin I

13:49

Zbrachlin szkoła

13:55

Luszkowo osiedle

Trasa Autobusu Nr 2

14:00

Luszkówko

14:02

Zbrachlin 

14:03

Wałdowo

14:06

Pruszcz szkoła

14:09

Pruszcz (Polo Market)

14:13

Gołuszyce

14:19

Łaszewo

14:21

Łaszewo I

14:26

Łowin II

14:30

Pruszcz (Polo Market)

14:33

Pruszcz szkoła

14:35

Wałdowo

14:38

Wałdowo-skrzyżowanie z Zawadą

14:45

Niewieścin szkoła

14:50

Zbrachlin szkoła

14:53

Zbrachlin I

14:55

Zbrachlin II

14:59

Topolno

15:02

Topolno II

15:04

Konstantowo I

15:06

Konstantowo II

15:08

Cieleszyn I

15:10

Cieleszyn-Zbrachlin

15:20

Zbrachlin szkoła

15:22

Zbrachlin II S5

15:24

Niewieścin S5

15:26

Niewieścin szkoła

15:29

Niewieścin IV

15:31

Niewieścin III

15:32

Niewieścin II

15:34

Zawada IV

15:36

Zawada I

15:42

Pruszcz szkoła

15:44

Wałdowo

15:47

Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

15:50

Pruszcz szkoła

15:53

Pruszcz (Polo Market)

15:57

Gołuszyce

16:03

Łaszewo I

16:05

Łaszewo

16:10

Łowin II

16:16

Nieciszewo

16:22

Pruszcz (Polo Market)

16:25

Pruszcz szkoła

 

 

 

Trasa Autobusu nr 3

Godzina

Miejscowość

7:00

Pruszcz szkoła

7:06

Pruszcz (Polo Market)

7:10

Gołuszyce

7:14

Pruszcz (Polo Market)

7:17

Pruszcz szkoła

7:24

Łaszewo I

7:27

Łaszewo

7:28

Łaszewo I

7:33

Łowin II

7:39

Nieciszewo

7:41

Pruszcz (Polo Market)

7:45

Pruszcz szkoła

7:46

Wałdowo

7:48

Zbrachlin

7:59

Małociechowo

8:04

Luszkówko

8:05

Zbrachlin szkoła

8:10

Niewieścin szkoła

8:20

Pruszcz szkoła

12:55

Pruszcz szkoła

13:00

Mirowice

13:05

Pruszcz ul. Szkolna

13:08

Pruszcz (Polo Market)

13:10

Pruszcz ul. 3 Maja

13:13

Pruszcz ul .Równa

13:16

Bagniewko

13:17

Bagniewko I

13:19

Bagniewko II

13:21

Bagniewo

13:24

Parlin DK

13:25

Parlin I

13:26

Parlin

13:27

Parlin

13:31

Małociechowo

13:34

Bagniewo

13:36

Bagniewko II

13:38

Bagniewko I

13:39

Bagniewko

13:45

Pruszcz szkoła

13:50

Mirowice

13:55

Pruszcz ul. Szkolna

13:58

Pruszcz (Polo Market)

14:00

Pruszcz ul. 3 Maja

14:03

Pruszcz ul. Równa

14:06

Bagniewko

14:07

Bagniewko I

Trasa Autobusu nr 3

14:09

Bagniewko II

14:11

Bagniewo

14:14

Parlin DK

14:15

Parlin I

14:16

Parlin

14:17

Parlin

14:21

Małociechowo

14:24

Bagniewo

14:26

Bagniewko II

14:28

Bagniewko I

14:29

Bagniewko

14:35

Zbrachlin szkoła

14:37

Zbrachlin S5

14:39

Niewieścin S5

14:41

Niewieścin szkoła

14:44

Niewieścin IV

14:46

Niewieścin III

14:47

Niewieścin II

14:49

Zawada IV

14:51

Zawada I                   

14:59

Zbrachlin

15:20

Zbrachlin szkoła

15:23

Luszkówko

15:27

Małociechowo

15:37

Luszkowo osiedle

15:41

Zbrachlin I

15:43

Zbrachlin II

15:46

Topolno dół

15:49

Topolno II

15:51

Konstantowo I

15:53

Konstantowo II

15:54

Cieleszyn I

15:56

Cieleszyn-Zbrachlin

16:06

Pruszcz szkoła

16:11

Mirowice

16:16

Pruszcz szkoła

 Trasa Autobusu nr  4

Godzina

Miejscowość

7:10

Parlin DK

7:11

Parlin I

7:12

Parlin II

7:13

Parlin

7:17

Małociechowo

7:20

Bagniewo

7:22

Bagniewko II

7:24

Bagniewko I

7:25

Bagniewko

7:31

Pruszcz szkoła

7:35

Mirowice

7:40

Pruszcz ul. Szkolna

7:45

Pruszcz ul. Równa

7:48

Pruszcz ul. 3 Maja

7:56

Pruszcz szkoła

7:59

Wałdowo skrzyżowanie z Zawadą

8:02

Wałdowo

8:05

Pruszcz szkoła

12:55

Pruszcz szkoła

12:58

Pruszcz ( Polo Market)

13:02

Gołuszyce

13:08

Łaszewo

13:10

Łaszewo I

13:15

Łowin II

13:21

Nieciszewo

13:27

Pruszcz (Polo Market)

13:30

Pruszcz szkoła

13:32

Wałdowo

13:35

Zbrachlin I( Motel S5)

13:40

Zbrachlin szkoła

13:43

Zbrachlin I

13:45

Zbrachlin II

13:48

Topolno

13:50

Topolno II

13:52

Konstantowo I

13:54

Konstantowo  II

13:56

Cieleszyn I

13:58

Cieleszyn -Zbrachlin

14:00

Zbrachlin II S5

14:02

Niewieścin S5

14:05

Niewieścin szkoła

14:08

Niewieścin IV

14:10

Niewieścin III

14:11

Niewieścin II

14:13

Zawada IV

 

 

Trasa Autobusu nr 4

14:15

Zawada I

 

14:23

Zbrachlin

 14:45 

Niewieścin szkoła

14:47

Niewieści S5

14:49

Zbrachlin S5

 14:52 

Zbrachlin szkoła 

14:58

Luszkowo osiedle

15:03

Luszkówko

15:07

Małociechowo

 15:18 

Zbrachlin szkoła

15:21

Zbrachlin

15:23

Wałdowo

15:26

Pruszcz szkoła

 15:29

Pruszcz (Polo Market)

15:31

Pruszcz ul. 3 Maja

15:34

Pruszcz ul. Równa

15:37

Bagniewko

15:38

Bagniewko I

15:40

Bagniewko II

15:42

Bagniewo

15:45

Parlin DK

15:46

Parlin I

15:47

Parlin

15:48

Parlin

15:52

Małociechowo

15:55

Bagniewo

15:57

Bagniewko II

15:59

Bagniewko I

16:00

Bagniewko

16:05

Pruszcz szkoła